خرید پارتیشن

پارتیشن های دو جداره

پارتیشن های دوجداره تولید شرکت فضا برتر آرا با استفاده از مواد اولیه ام دی اف با روکش ملامینه، MDF با روکش های گلاس Hay glass ، ام دی اف با روکش HPL و ام دی اف با پوشش رنگ پوست پولیش به صورت تمام ام دی اف و نیز ترکیب MDF با شیشه در طرح، ابعاد و رنگ های متفاوت براساس خواست و سفارش کارفرمایان محترم قابل ارائه می باشد.
پارتیشن های دوجداره فضا برتر آرا دارای قابلیت های پوشش کامل تا سقف، امکان نصب پرده کرکره آلومینیومی و چوبی، امکان اجرای داکت برق و شبکه، امکان اجرای فوم عایق صوت جهت صدا گیری می باشند. طراحی خاص پارتیشن های آریس امکان چیدمان نفرات بیشتری در فضاهای کاری را ایجاد می کند. این نوع محصول باعث آراستگی بیشتر محیط کار خواهد شد.

mdf پارتیشن دوجداره (100)
امروزه ساخت دفاتر کار و ادارات به شکل یکپارچه ( open office ) بسیار متداول شده و استفاده از انواع پارتیشن های دوجداره شیشه ای و ام دی اف همراه و متناسب با سایر المان های مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی با توجه به امکان تغییرات و جابجایی آسان در دستور کار طراحان و معماران داخلی قرار دارد. آریس در هنگام طراحی و ارائه ایده های معماری به منظور چیدمان فضای شما سلیقه، صرفه و صلاح کارفرما را در نظر می گیرد و بدون محدودیت طراحی می نماید.
ارائه محصولات سفارشی بدون هیچگونه افزایش قیمت، نسبت به محصولات استاندارد، دست طراحان داخلی و همکاران فضا برتر آرا را در طراحی فضا های کاری باز می گذارد.شرکت آریس هنر و ایده، طراح، تولید کننده و مجری انواع مبلمان اداری از قبیل، مدل های مختلف میزهای اداری شامل، میزهای مدیریت، میزهای کارشناسی، میزهای کارمندی، میزهای گروهی، میزهای کنفرانس، میز کانتر بانکی و میز کانتر اطلاعات، بوفه، کتابخانه، پارتیشن دوجداره، پارتیشن شیشه ای، پارتیشن MDF ، دیوارپوش های MDF ، دیوارپوش های شیشه ای و … با طرح و رنگ های متفاوت متناسب با خواست و سلیقه خریداران محترم می باشد.

پارتیشن دو جداره mdf (3)
. شرکت فضا برتر آرا با اتکا به گروه طراحی حرفه ای که متشکل از مهندسین مجرب با تخصص های معماری، طراحی صنعتی و صنایع چوب می باشد. و نیز کارخانه تولیدی خود، که مجهز به خط تولید و ماشین آلات روز اروپایی می باشد و از همکاری مهندسین و تکنسین های متخصص و دوره دیده بهره می برد، امکان طراحی، تولید و اجرای هر نوع دکوراسیون و مبلمان اداری را به صورت تولید انبوه و نیز سفارشی و پروژه ای ( با استاندارد های روز دنیا ) دارا می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *